od roku 1988

Kanceláře a firmy

Kanceláře a firmy

Do kanceláře si chcete pořídit nábytek, který vydrží i náročné podmínky celodenního a každodenního provozu. My používáme jen kvalitní materiál a perfektní řemeslné zpracování. Prohlédněte si naši fotogaterii a zavolejte nám.

kancelare

Kanceláře

Potřebujete zařídit rozbíhající se firmu? Nebo zrekonstruovat už zaběhnuté prostory? U nás jste na správném místě. Kancelář je často místo kde člověk tráví velkou část svého času. Proto navrhujeme a realizujeme kanceláře tak abyste se tam cítili jako doma. Tím pádem je takové místo příjemné aj pro vaše zákazníky a budou se k Vám rádi vracet.

Grafický návrh

Pro Vaši představu Vám rádi navrhneme a ukážeme, jako budou vaše prostory po rekonstrukci vypadat. Tak si utvoříte představu, co ještě by stě chtěli doplnit nebo upravit.

Interiér kanceláře

Interiér každé kanceláře je jiný jelikož každý podnik či kancelář se používá na něco jiného. Nabízíme Vám proto širokou škálu nábytku, který Vám rádi vyrobíme. Ať už jsou to pracovní stoly, konferenční stoly a stolíky, speciální stoly na vaše přání, knihovny, police, komody, vestavěné skříně, věšákové stěny, kuchyňské kouty, botníky nebo něco jiného – všechno jsme podle Vašeho přání schopni zrealizovat.

Od A po Z

Někdy se možná rozhodnete pro úplnou nebo částečnou rekonstrukci. Proto našim zákazníkům nabízíme také komplexní služby. Co to obnáší? Všechno co je potřebné udělat – okna, dveře, malování, tapetování, pokládka koberců, instalace osvětlení, instalace nábytku a úklid jako samozřejmost. To Vám zaručí plynulý odchod ze starého do nového bez problémů a ztráty cenného času.

Napište nám

Zaujalo vás něco? Chcete se zeptat? Napište nám!