Designérské studio

Práce designéra nespočívá pouze v navržení celku, tedy celého interiéru a v dolaďování detailů, ale také v navrhování originálních solitérů do Vašeho interiéru.
 
návrh pokojíku pro hosty, který zároveň slouží jako hudební místnost majitele naše designérka u jednoho ze svých návrhů

 

Pokud nám si nejste jistí, jak přesně by Váš nábytek měl vypadat, vše Vám na míru navrhneme my. Pokud si to přejete, doporučíme Vám barevnou výmalbu, tapetu, osvětlení a další dekorace, které se do nového interiéru hodí. Zaručujeme Vám tak naprostou originalitu, takže nábytek co budete mít doma Vy, již nenajdete u nikoho jiného. Součástí návrhů jsou také často solitéry, jako jsou knihovny, stolky, hračky, ale také například sedačka. 

 

zákazníkovi se sedačka na našem návrhu tak zalíbila, že si ji přál u nás vyrobit na míru jeho přáním mimo jiné bylo, aby byla rokládací
k sedačce patří také noční stolek v podobném stylu materiál odkládacího stolku mimo jiné tvoří umělý kámen GetaCore 

 

Nebojte se na nás obrátit i pokud nemáte o realizaci zájem a zatím si jen potřebujete utřídit co chcete. Rádi Vám i tak vypracujeme návrh a vizualizaci. Když si pak nábytek ale přece jen budete chtít nechat vyrobit u naší firmy, částka za návrh a vizualizaci Vám bude odečtena ze zálohové faktury.

 
 
 

 

 
Barevná paleta je pro designéra důležitá. Je totiž jakýmsi záchytným bodem pro celou realizaci. Vytváří se buď z nějaké určité barevné kombinace, která v prostoru již je (například koberec apod.) nebo na přání zákazníka.
Aby celý prostor Vám byl pocitově příjemný, je potřeba držet se palety po celou dobu realizace a nábytek a doplňky navrhovat tak, aby byly tón v tónu.
Nebojíme se ani výrazných barev, ale těch v malém prostoru nesmí být mnoho, aby na sebe nestrhávaly veškerou pozornost. 
 
 
 

 

Realizace pokoje pro hosty se nakonec změnila v designovou posluchárnu dobré hudby. Vzhledem k počtu cd jsem přidávala a přidávala a přidávala police :-).

 

Napište nám

Zaujalo vás něco? Chcete se zeptat? Napište nám!