Vizualizace vs. realizace

Pro zajímavost zde najdete několik vybraných vizualizací a jejich následnou realizaci s krátkým popisem o co v dané zakázce šlo.

 

Zde jsme řešili návrh kancelářských prostor pro firmu 3GEOME3 v Ostravě. Jedná se o geodetickou společnost, jejichž požadavkem bylo hlavně navrhnout dostatek pracovních ploch pro všechny zaměstnance. Řešili jsme tedy jak do místnosti umístit 5 pracovních míst, velký konferenční stůl, šatnu, malou kuchyňku nebo místo kde si uvařit alespoň kafe, místo pro velký plotr a kopírku.

 

návrhu jsme řešili především rozložení kuchyňské linky, zákazník měl již přesnou představu o tom, co v kuchyni chce a z jakých materiálů by měla být, ale grafosklo za kuchyňskou linkou si nakonec zákazník vybral s jiným motivem.

 

Návrh a realizace spočívala v navržení nábytku do obývací části, kuchyně a předsíně, včetně schodiště. Jako materiály byly použity mimo jiné umělý kámen, dýhovaná stříkaná dřevotříska a sklo.

 

Návrh a realizace spočívala v navržení nábytku do obývací části spojené s jídelnou. Zákazník později změnil požadavek na barevné a materiálové řešení. Dispozice původního návrhu však zůstala stejná.
 

 

 

 

Napište nám

Zaujalo vás něco? Chcete se zeptat? Napište nám!