korpusy

Tak jako každá stavba potřebuje kvalitní cihly, tak i Vaše nová vestavěná skříň potřebuje korpusy z kvalitního materiálu. Na výrobu používáme kvalitní dřevotřískové desky - tzv. DTD - a to od rakouského výrobce EGGER.

Materiál korpusu

Standartně korpusy vyrábíme z bílé barvy, protože i tak se jedná o část skříně, která jde nejméně vidět. Na Vaše přání Vám však navrhneme i jiné barevné řešení.

 

Korpusy - materiál bílá  Korpusy - materiál bělený dub

 

Naše korpusy se snažíme spojovat tzv. neviditelnými spoji. Nechceme, abyste se museli dívat zbytečně na každý vrut, který jsme tam zavrtali. Takový spoj je časově i pracovně náročnější, ale myslíme si, že to stojí za to.  Někdy to ale jinak nejde a pro zpevnění je třeba nějaký ten vrut tam dát. Snažíme se je ale alespoň schovat tak, abyste je neviděli hned po otevření skříně.

 

Skříňová záda

S korpusy souvisí i záda skříně. Nemají pouze estetickou funkci, ale zároveň nám pomáhají udržet správnou uhlopříčku skříně. Někdy ale také dodáváme skříně bez zad, což celkovou cenu skříně samozřejmě o něco poníží. Nicméně není radno zapomínat v takovém případě na vhodnou výmalbu za skříní, aby se čisté oblečení nezašpinilo od stěny.

 

Napište nám

Zaujalo vás něco? Chcete se zeptat? Napište nám!